Długoterminowy wynajem samochodów

Długoterminowy wynajem samochodów to propozycja dla osób, których nie stać na zakup własnego pojazdu lub nie posiadają zdolności kredytowej, umożliwiającej zaciągnięcie pożyczki na ten cel. Skorzystać z niego mogą osoby, które chcą podróżować lub wykorzystywać auto w ramach prowadzonej działalności gospodarczej. To rozwiązanie posiada wiele zalet, dzięki którym cieszy się stale rosnącą popularnością w naszym kraju. Ponosząc comiesięczną opłatę możemy korzystać z nowego, komfortowego pojazdu, w dowolnym momencie rezygnując z jego eksploatacji i stałych kosztów.

Na czym polega długoterminowy wynajem samochodów?

Umowa o długoterminowy najem pojazdu to rozwiązanie dedykowane zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Zazwyczaj obejmuje ona okres od jednego do nawet kilkudziesięciu miesięcy. Może być to czas z góry określony w dokumentach, a także nieokreślony – zgodnie z życzeniem najemcy. Za odpowiednią, comiesięczną opłatą – zwaną niekiedy abonamentem – korzystamy z wybranego modelu samochodu. Możemy zdecydować się na jedną z kilku opcji:

  • ponosimy niższy koszt wynajmu i samodzielnie opłacamy wszelkie usługi serwisowe,
  • wybieramy wariant wszystko w cenie; opłaty, takie jak ubezpieczenie czy serwisowanie, leżą w gestii wynajmującego,
  • decydujemy się na pakiet podstawowy z opcją dokupienia wybranych, dodatkowych usług.

W ofercie dostępnej online – https://mobicars.pl/wynajem-dlugoterminowy/ znajdziemy wiele modeli nowoczesnych samochodów – od najmniejszych, miejskich aut klasy A, po większe sedany czy pojemne kombi. Są to pojazdy renomowanych marek, które charakteryzują się dużym komfortem podróżowania oraz bezawaryjną, wygodną eksploatacją.

Zalety długoterminowego wynajmu samochodów

Długoterminowy wynajem samochodów niesie ze sobą liczne zalety. Ponosimy jedną, stałą miesięczną opłatę, nie musząc obawiać się dodatkowych, niespodziewanych kosztów. W dobrej wypożyczalni nie będziemy musieli opłacać także żadnej kaucji. Umowę najmu możemy zawrzeć drogą elektroniczną, która do minimum ogranicza nasz czas i wysiłek. Nierzadko po kilku miesiącach eksploatacji samochodu będziemy mogli także wymienić go na nowszy model. Jeżeli natomiast konkretne auto bardzo nam się spodoba, często istnieje opcja wykupienia go na własność po pewnym okresie użytkowania.

Długoterminowy najem samochodu zamiast leasingu

Decyzja o długoterminowym wynajmie samochodu to także doskonała alternatywa dla tradycyjnego leasingu. Przedsiębiorcy nie muszą ponosić czynszu inicjalnego ani kaucji. Kompleksowa obsługa serwisowa oraz wymiana opon są wliczane w cenę najmu. Samochód wynajęty na długoterminowy abonament posiada z góry opłacone ubezpieczenie OC i AC z pełnym pakietem assistance, a jego comiesięczny koszt nie wpływa negatywnie na zdolność kredytową. Dodatkowo opłata za najem może zostać wliczona do kosztów uzyskania przychodu sprawiając, że jest to wyjątkowo opłacalna propozycja dla większości firm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here