laweta Niemcy 24h

Wypadki w ruchu drogowym zdarzają się bardzo często. Niestety, nie jesteśmy w stanie zaplanować tego, kiedy i gdzie dojdzie do zdarzenia. Podróżując do krajów sąsiednich, warto przemyśleć przed wyjazdem co robić, jeśli wydarzy się niechciana stłuczka lub wypadek. Nawet jeśli mamy wykupione ubezpieczenie, nie zawsze obejmuje ono sprowadzenie samochodu do kraju lub jest to dla nas wysoce nieopłacalne (np. przez podniesienie składek).

Strona https://www.pomoc-drogowa-laweta-niemcy.com.pl/ to firma działająca na terenie Niemiec, która pomoże Tobie w transporcie uszkodzonego samochodu do kraju. Oferują kompleksową obsługę obejmującą:

-holowanie pojazdów,
-transport lawetą,
-doradztwo i pomoc prawną,
-podstawowa diagnostyka na miejscu,
-likwidacja szkody na terenie Niemiec,
-likwidacja szkody na terenie Polski,
-udostępnienie samochodu zastępczego,
-doraźna pomoc na drodze (np. wymiana koła etc.)

Jest to polska pomoc drogowa w Niemczech, więc nie musisz mieć obaw związanych z nieznajomością języka. Laweta Niemcy – Polska nie musi być wcale ekstremalnie drogą usługą. Firma świadczy swoje usługi na terenie całych Niemiec, włączając w to autostrady i duże miasta takie jak: Monachium, Berlin, Hannover, Hamburg i Magdeburg. W swojej ofercie mają także pomoc drogową na najbardziej popularnych trasach prowadzących do Holandii i Belgii.

Obsługują samochody osobowe, dostawcze, busy, pojazdy rolnicze, a nawet przyczepy kempingowe. Dzięki temu, niezależnie od tego czy wracasz w pojedynkę z delegacji czy z wakacji z całą rodziną. Działają w trybie całodobowym- dzięki czemu będą zawsze gotowi, by wyruszyć na pomoc, niezależnie od dnia tygodnia czy pory roku (pracują także w święta). Dzięki współpracy z niemieckimi firmami, możesz liczyć na doradztwo w każdym zakresie, miejscu i czasie. Naprawa pojazdu na terenie Niemiec często okazuje się być dużo droższa niż w Polsce, dlatego w swojej ofercie uwzględnili także transport samochodów we wskazane miejsce w kraju. Swoje usługi wykonują rzetelnie i profesjonalnie podchodzą do powierzanych zadań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here