Wczasy w Meksyku, na Jamajce czy w Tajlandii? Orient i egzotyka ciągle w cenie

Zima to dobry czas na zaplanowanie kolejnych wakacyjnych wyjazdów. Biura podróży dysponują ofertami do najgorętszych destynacji, a rezerwując wakacje już teraz, można liczyć na duże promocje cenowe. Wczasy w Meksyku, na Madagaskarze, w Tajlandii czy na Jamajce? Sprawdź, które kraje warto odwiedzić!

  1. Wczasy w Meksyku
  2. Egzotyczna Jamajka
  3. Niedoceniany Madagaskar
  4. Orientalna Tajlandia

Im więcej masz czasu i swobody, tym wybór kierunku wyjazdu będzie łatwiejszy. W podjęciu decyzji pomoże renomowane biuro podróży https://dreamtours.pl – katalog możliwości obfituje w ciekawe oferty wyjazdów o każdej porze roku.

Wczasy w Meksyku

Meksyk, a właściwie Meksykańskie Stany Zjednoczone, to piękne państwo, położone w Ameryce Północnej. Dla Polaków to idealne miejsce na oderwanie się od zimowych warunków pogodowych – w Meksyku nie brakuje słońca, piaszczystych plaż i ciepłych wód oceanicznych, zachęcających do uprawiania sportów wodnych. Wczasy w Meksyku są idealną opcją zarówno latem, jak i zimą. Tam przez cały rok panują wysokie temperatury, a branża turystyczna nigdy nie zasypia.

Egzotyczna Jamajka

Położona w niedalekiej odległości od Meksyku Jamajka to nie tylko kolebka muzyki reggae, ale przede wszystkim piękna, egzotyczna wyspa, na której nie można się nudzić. Kultura tego miejsca jest tak odmienna nie tylko od polskiej, ale nawet europejskiej, że każda minuta wakacji przyniesie nowe, zaskakujące emocje. Podróżując na Jamajkę z https://dreamtours.pl/wakacje/jamajka można spodziewać się wielu atrakcji, począwszy od zwiedzania lokalnych zabytków, przez poznawanie bogatej kultury, aż po smakowanie miejscowej kuchni i trunków, szczególnie rumu.

Niedoceniany Madagaskar

Madagaskar to państwo często niedoceniane, do którego podróżuje wciąż niewielu turystów. Wycieczka na tę wyspę może jednak zaskoczyć. Choć Madagaskar utrzymuje się głównie z rolnictwa (jest największym producentem wanilii na świecie), to nie brakuje tam również bogatej infrastruktury turystycznej. Wyspa zasłynęła dzięki amerykańskiej produkcji filmowej „Madagaskar” i niemal kultowej postaci króla lemurów Juliana. Na wyspie można odbyć niezwykłą podróż po świecie lemurów oraz zobaczyć piękne i dzikie rezerwaty przyrody.

Orientalna Tajlandia

Tajlandia z oferty https://dreamtours.pl/wakacje/tajlandia to jeden z ciekawszych kierunków podróży na kontynent azjatycki. Do tego kraju warto jednak wybrać się, kiedy w Polsce panuje późna jesień lub zima – wtedy w Tajlandii jest pora sucha, sprzyjająca spokojnemu zwiedzaniu i wypoczynkowi na plaży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here