morze

Wiele małżeństw z trudnością akceptuje fakt konieczności zmiany stylu życia wraz z pojawieniem się dzieci. Próbując kultywować dawne przyzwyczajenia planują i realizują swoje wymarzone zagraniczne wakacje, jednak tym razem z dziećmi, które umęczone, niedospane, z chorobą lokomocyjną i innymi przypadłościami cierpią, a wraz z nimi towarzyszący im współpasażerowie czy współuczestnicy wyjazdu. W opozycji do tej grupy podróżujących znajdują się rodziny z dziećmi, które są zdecydowanie bardziej praktyczne i zapobiegliwe, czyli takie, które wybierają kierunki wakacyjne możliwie blisko domu.

Gdzie na wakacje z dziećmi, by uratować dla siebie odrobinę czasu?

Wyjechać z dziećmi na wakacje i samemu mieć wakacje to naprawdę wymagające wyzwanie. Od czego więc zacząć? Najlepiej od geografii, znalezienia atrakcyjnego miejsca niedaleko od domu, albo wymyślenia takiego środka transportu, który możliwie najsprawniej przetransportuje całą rodzinę w wakacyjną lokalizację. Holidaypark.pl tworzy własną siatkę atrakcyjnych lokalizacji, które charakteryzują się urozmaiconą strukturą, ale posiadają też wiele walorów umożliwiających różnorodne aktywności, w zależności od wieku dzieci.

Dla dzieci najważniejsza jest woda i tam właśnie prowadzą wszystkie wakacyjne drogi. Pobierowo, Kołobrzeg, Niechorze, Ustronie Morskie, Rowy to miejscowości, w których jedną z atrakcji dostarczają albo pełne wody baseny, albo morska woda. Taka lokalizacja rozwiązuje większość problemów związanych z zapewnieniem latoroślom różnorodnych atrakcji. Część z nich dostarcza bowiem sam ośrodek i mnóstwo dostępnych tam aktywności a drugą część można znaleźć poza ośrodkiem na wodą.

Gdzie znaleźć opiekę nad dziećmi w wakacje?

Ośrodki wakacyjne należące do Holidaypark.pl czerpią z pomysłów, jakie od dziesięcioleci wypracowali sobie najwięksi touroperatorzy, wysyłający turystów do wielkich europejskich ośrodków wypoczynkowych. Każdego dnia do dyspozycji gości są animatorzy, którzy przejmują na kilka godzin dziennie opiekę nad dziećmi. W zależności od warunków pogodowych, infrastruktury i cierpliwości dzieci, przygotowanych jest dla nich mnóstwo atrakcji pod uważną opieką animatorów. W czasie, gdy dzieci zajęte są swoimi zadaniami, rodzice mogą odetchnąć i cieszyć się wypoczynkiem. Place zabaw, boiska do gry, mini golf, zajęcia na basenie, zajęcia świetlicowe pomagają zrównoważyć prawo do wakacji pomiędzy dziećmi a ich rodzicami.

Własny kąt na wakacje

W Holidapark.pl można zamieszkać we „własnych” czterech ścianach, w domkach lub apartamentach. Dzięki temu rodzina otrzymuje intymność i poczucie niezależności, szczególnie wtedy, gdy dzieci tryskają energią. Nie trzeba tak restrykcyjnie martwić się o samopoczucie współuczestników wakacji. Jednocześnie własny kąt na wakacjach pozwala na zachowanie wszystkich rodzinnych podziałów, listy obowiązków i przyjemności.

Wakacje z Holidaypark.pl to przede wszystkim koncentracja aktywności dla dorosłych i dla dzieci. To aktywny wypoczynek dla miłośników ruchu ale też spokój i komfort dla osób pragnących wyciszenia i relaksu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here