rejs motorówką wokół Gdyni

Gdynia to piękne nadmorskie miasto, które każdego roku przyciąga tłumy turystów. Nad morzem możemy wypocząć z całą rodziną i zadbać o liczne atrakcje. Na uznanie zasługuje rejs motorówką wokół Gdyni. To przygoda, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Dlaczego warto postawić na rejs motorówką i jakie zalety mają usługi tego typu?

Rejs motorówką wokół Gdyni

Taxi wodne z Gdyni to rozwiązanie, które spełni oczekiwania każdego miłośnika morskich rejsów. Od strony wody możemy zobaczyć Port Rybacki, Klif Orłowski, Port Gdynia, czy też Torpedownię na Babich Dołach i Oksywiu. Motorówka RIB 150KM pozwala przeżyć niezwykłe chwile z najbliższymi i poznać Trójmiasto jeszcze lepiej. Rejs z powodzeniem zapewni nam masę wrażeń i relaks. W trakcie podróży będziemy podziwiać wiele atrakcji – od malowniczego Klifu, aż po handlowy Port Gdynia. Co ciekawe, z pokładu motorówki obejrzymy też Torpedownię, czyli dawne hale montażowe torped. Dziś to miejsce jest wykorzystywane w celach naukowych i wojskowych. Trasa przebiega następująco: Marina Gdynia – Orłowo- Babie Doły – Oksywie – Marina Gdynia. Na pokładzie motorówki może znajdować się maksymalnie 10 osób.

Niezwykłe rejs motorówką

Wynajęcie taxi wodnego jest możliwe w godzinach od 9:00 do 18:00. Sternik zadba o nasz komfort – posiada uprawnienia motorowodnego sternika morskiego. Nie bez powodu atrakcja tego typu cieszy się ogromną popularnością w Trójmieście. Możemy wynająć motorówkę RIB z silnikiem o mocy 150 KM. Prędkość w tym wypadku rozwija się do 83km/h. Maszyna posiada ciekawe udogodnienia, w tym lampy LED RGB, nagłośnienie, echosondę GPS Lowrance, czy też nocne oświetlenie. Dzięki temu nasza wyprawa przebiegnie w miłej i przyjaznej atmosferze. Ważne jest to, że rejsy odbywają się w okresie od wiosny do jesieni. Sporym plusem jest sympatyczna i profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny. Taki rejs z najbliższymi długo pozostanie w pamięci i sprawi, że zechcemy ponownie oddać się przygodzie.

Jazda taxi wodnym to frajda dla całej rodziny. Nowoczesna motorówka pomieści do 10 osób i daje sporo wrażeń. Rejs motorówką wokół Gdyni jest dostępny na wyciągnięcie ręki. Nie możemy pomijać doświadczenia sternika, który prowadzi motorówkę i dba o nasz komfort. Turyści i mieszkańcy poznają Gdynię z całkiem innej strony, ciesząc się pięknymi widokami. Nadmorskie miasto urzeka nas morską bryzą, szumem fal i niezwykłymi widokami natury. To doskonałe miejsce na wypoczynek dla całej rodziny, bez względu na porę roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here