Romantyczny weekend we dwoje w Warszawie

Nasza piękna stolica wartościowa jest ze względu na ogromną ilość możliwości. Z jednej strony jest to miejsce poruszającej historii, zabytkowej architektury i polskiej kultury. Z drugiej strony jest to największe centrum biznesowe kraju, z ogromnym zapleczem nowoczesnych sal konferencyjnych, w którym funkcjonują nie tylko polscy biznesmeni, ale także międzynarodowi. Warszawa może niektórych przytłaczać tempem życia, ale bez wątpienia jest miejscem fascynującym, pełnym tajemnicy, które nie tylko warto poznać, ale łatwo pokochać. My natomiast pochylimy się nad tym, co ma do zaoferowania zakochanym parom!

Bajeczne parki

Warszawa jest przepełniona ogromną ilością parków, które nieco różnią się od tych, w pozostałych miastach Polski. Mają bowiem charakter wyjątkowo magiczny, można by rzec – pałacowy. Przykładem takich ogrodów są oczywiście Warszawskie Łazienki Królewskie, ale także Ogród Krasińskich, Park Ujazdowski, Ogród Saski, czy Park Moczydło. Ma się wrażenie, że wymieniać można by było je bez końca. Są doskonałym miejscem do późnowiosennych, letnich wieczornych spacerów we dwoje, gdzie wspólnie można podziwiać gwiazdy i doświadczać romantycznego, nostalgicznego klimatu miasta. Ciekawym miejscem i nieco wyróżniającym się spośród nich jest ogród na dachu w Centrum Nauki Kopernik. Stamtąd można podziwiać piękną panoramę Warszawy, co jest wprost idealnym pomysłem na randkę!

Noc w hotelu

Prawdopodobnie żadna para nie oparłaby się wspólnej nocy w pokoju hotelowym. Jest to nieco bardziej kosztowna forma spędzenia czasu, ale niewątpliwa warta wspomnienia i celebracji wyjątkowych chwil. Jest to dobry sposób na ożywienie związku, a także pokazanie drugiej połówce naszej adoracji i zaangażowania. Świetnie się składa, jeśli masz możliwość wybrania apartamentu na jak najwyższym piętrze, z widokiem na miasto, to zawsze tworzy niepowtarzalny klimat, niemal jak w filmach. Noc w hotelu można świetnie połączyć z innymi atrakcjami, takimi jak kolacja przy świecach na Starym Mieście czy Placu Zbawiciela. Niewątpliwie pełnym uroku miejscem jest Warsaw Plaza Hotel.

Niekonwencjonalne pomysły

Oczywiście najlepsze sposoby spędzania czasu to te, które wywołują zaskoczenie! Wspólne odkrywanie jest szczególnie budujące dla związku. Ty, jako inicjator będziesz czerpał mnóstwo frajdy, że wymyśliłeś coś kreatywnego i zaskoczyłeś partnerkę, a ona poczuje się doceniona i będzie czerpała wyjątkową przyjemność ze wspólnie spędzonego czasu. Jakiego typu mogą to być miejscówki? Liczba pomysłów, przede wszystkim w Warszawie jest niemal nieograniczona. Może to być miejsce, gdzie pije się herbatę na bazie bursztynu, Park Rzeźby albo Mo61 gdzie wspólnie zrobicie własnoręcznie perfumy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here